سخنانی از احمدی نژاد که موجب انبساط خاطر مبارک می شود!

 "جمعیت، شعاری به زبان سرخپوستی در حمایت از ما درست کرده بودند. این مردم فقیر به من گفتند: محکم باشید، ما با شماییم. هر کس به امام دل بدهد، امام از زبان او حرف می‌زند و مدیریتش می‌کند."

"من به عنوان دیده‌بان امین به شما بگویم: حرکت آخر آغاز شده است. ما باید داخل ایران را سریع جمع و جور کنیم و به مسئولیت‌های جهانی انقلاب بپردازیم."

"یک نخ را که می‌کشی، پنجاه صدا درمی‌آید و هزاران دست از مجرم حمایت می‌کنند و اجازه اجرای عدالت داده نمی‌شود."

"رئیس دانشگاه هم 28 دقیقه بدترین فحش‌ها را نثار ما کرد.که مؤدبانه ترین آنها را در پایان سخنان خود اظهار کردو گفت:حالا به مزخرفات این آقا گوش دهید. اما پس از سخنرانی، از دربان سازمان ملل تا دیگر مقامات همه به ما تبریک می‌گفتند."

"حسرت گرفتن یک نیشگون و زدن سقلمه ای به ملت ایران در دل بوش مانده است."

نوشتند که احمدی‌نژاد در هیأت ‏دولت موقع نهار، یک ظرف غذا هم برای حضرت روی میز می‌چیند! احمدی‌نژاد در دوره شهرداری، مسیر حرکت ‏کاروان حضرت از مکه به تهران را پیشاپیش آسفالت کرده است! احمدی‌نژاد مدعی ارتباط با حضرت شده و گران ‏شدن برنج را، محصول مدیریت حضرت و تصمیم ایشان دانسته است! و این در حالی بود که من چند بار گفته‌ام که ‏برخی گرانی‌ها، و نه همه آنها، اتفاقاً محصول مدیریت پنهان و ائتلاف مافیایی در بازار با برخی سیاستمداران از همان نوعی ‏که گفتم و کار کسانی است که پس از سه سال، هنوز هم رأی مردم را فصل الخطاب ندانسته و به اراده مردم در ‏انتخابات ریاست جمهوری نهم، تسلیم نشده اند و از مردم و دولت، یکجا انتقام می‌گیرند.»

/ 4 نظر / 6 بازدید
محمدرضا آقاابراهیمی

سلام. [گل]

گروه هاستینگ ایران اسمایل

با سلام خدمت شما دوست عزيز گروه هاستينگ ايران اسمايل با نزديك به 8 سال سابقه كار در امر طراحي و فروش هاستي و دمين به فكر آن افتاده است كه براي وبلاگ نويسان عزيز پلن 4 خود را به حراج بگذارد با اين تفاسير ما با بهترين كيفيت ممكن اين پلن را كه قيمت اصلي آن 54 تومان بود بعد از كم كردن ليست قيمت ها آنرا تنها به 32 هزار تومان رسانديم و البته براي رفاه دوستان وبلاگ نويس قيمت دومين يا همان نام سايت مورد نظرشان كه 8000 تومان بود را كاملا مجاني به حساب آورديم . يعني با اين تفاسيير يك هاست 500 مگابايتي با پهناي باند 6000 مگابايت تنها 32000 تومان براي شما تمام ميشود . براي ديدن ليست كامل مشخصات اين پنل هم ميتوانيد لينك زير را بازديد فرماييد http://www.irsmile.com/hosting/04.gif البته در كنار خريد هاستينگ سيستم وردپرس كاملا فارسي شده نيز بنا به درخواست دوستان وبلاگ نويس هم نصب ميشود . سيستم وردپرس امكان ايجاد يك سايت با پنل مديريتي كاملا مشابه با همين سيستم هاي وبلاگ نويسي را داراست . به هر حال اين فرصت فروش تنها تا آخر اين تابستان بوده و تا به حال نزديك به ده ها نفر در اين پروژه عظيم ثبت نام كر