ماجرای هاله نور

احمدی نژاد بار دیگر در خرداد ٨٧ وجود هاله های نور را تایید کرد :

  و الا اگر همچون خمینی کبیر، توحید افعالی را پذیرفته بودند، ولایت تکوینی حضرت ولی ‏عصر (عج) به اذن خدا را مورد تمسخر، قرار نمی‌دادند و هاله‌های نور را نه فقط در گوشه‌ای از عالم انکار نمی‌کردند، ‏بلکه عالم را سراسر غرق در نور عنایت و تدبیر خداوند می‌دیدند.

  وقتی به چشم دیدیم که «پیشرفت‌های عظیم علمی و اقتصادی» دهه سوم انقلاب، چگونه نتیجه عملی تحریم‌ها و ‏محاصره اقتصادی دهه اول و دوم است، در حالی که نتیجه عادی و طبیعی تحریم‌ها باید به ضعیف شدن ما منجر می‌شد، ‏ولی برعکس صد بار قویترمان کرده است، چگونه می‌توانیم هاله‌ها و امواج نور الهی را نبینیم؟

 ماجرای هاله نور در سازمان ملل

 احمدی نژاد در ملاقات با جوادی آملی در شرح حضورش در مجمع عمومی سازمان ملل چنین گفته بود: «من روز آخری که سخنرانی کردم، تقریبا همه سران بودند یکی از همان جمع به من گفت: وقتی تو شروع کردی "بسما.." و "اللهم" را گفتی، من دیدم یک نوری آمد، تو را احاطه کرد و تو تا آخر در یک حصن و حصاری رفتی

«من خودم هم احساس کردم که فضا یک دفعه عوض شد و همه حدود بیست و هفت، هشت دقیقه تمام، این سران مژه نزدند. اینکه می گم مژه نزدند، غلو نمیکنم. اغراق نیست، چون نگاه می کردم، همه سران مبهوت مانده بودند. انگار یک دستی همه آنان را گرفته بود، آنجا نشانده بود. چشمها و گوش هایشان را باز کرده بود که ببینید از جمهوری اسلامی پیام چیست.»

 

/ 1 نظر / 11 بازدید
نور هاله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا ملت رو خر میپندارید یا اینکه خودتون خر و الاغ و وحشی هستید وهیچی نمیفهمید این اراجیف چیه که دارید تحویل ملت میدید به جای اینکه مشکل بیکاری رو فکری براش بکنید